Ben İngilizceyi nasıl öğrendim?

Size kendi ingilizce öğrenme sürecimi ve nasıl callan method öğretmeni olduğumu anlatan bu yazımı tavsiye ediyorum. İngilizce öğrenme işi gayret ve uğraş gerektirir, çok değil bi müddet…! Bu zaman bounca dikkatli ve ilgili davranmak yeterli olacaktır. Ders derste öğrenilir kavramına inanan biriysen, ve bu bana yeter dersen, sana özel bir çözüm geliştirebilirim… Dil öğrenimi için bazen doğru insanın müdahelesine gerek duyulabilir. İyi dinleyen, veya anladığınızdan emin olmak isteyen inatçı bir eğitmen de çözüm olabilir!

Yönleneceğiniz yazı aracılığıyla ana bloguma ve yazı içi linklerle alakalı konulara da örnekler verdiğim linklerden diğer konulara ulaşabilir, hakkımda daha fazla bilgi edinebiliriniz, İngilizceyi özel ders şeklinde almaya karar verirseniz, size nasıl çözümler sunduğumla alakalı iletişime geçebilirsiniz.

Şişli civarında İngilizce özel ders arayışınızda bloguma denk geldiyseniz, sizlere sunduğum çözümler ve kendi İngilizce öğrenme sürecimden de bahsettiğim bu yazımı okumanızı tavsiye ederim.

İngilizce özel ders mi almak istiyorsunuz? — Şişli ingilizce özel ders — mecidiyeköy ingilizce kursları üzerinden

Reklamlar