Genel · ingilizce özel ders

Şişli ingilizce kursu konuşma sınıfı 

Merhabalar ben Harun Hoca

Şişli’de ingilizce kursu arıyorsanız ve özellikle de şansını daha önce deneyenlerdenseniz bu yazımız sizin için… Şişlide The American English yabancı dil kursunda eğitim vermeye devam ediyorum… Kursumuzdaki yetkin eğitmenlerle sizlere bol bol konuşma ağırlıklı bir eğitim modeli sunuyoruz.  

Callan Method ile çok renkli ve bol konuşmalı bir sınıf ortamı. 

Callan Method bugüne kadar gördüğünüz bütün ingilizce konuşma geliştirme yöntemlerini  açık ara geride bırakan yegâne dil öğrenme modelidir.  Callan Method’un sınırsız ve bol bol tekrara dayalı tekniği sayesinde hafızanıza oturan yapılar ile ihtiyacınız olan tek şey biraz zaman. Ayrıca tek gereken ödev evde kısaca bir dinleme egzersizi yapmak 

Bütün mesele ilk 3 kitabi tamamlamaktan geçiyor ve bunu bol bol konuşarak yapıyorsunuz. 

İngiliz dilinin bütün ana hatlarına ve diğer kurslarda yıllar içinde edebileceğiniz anlama becerisine Callan Method ile ilk 3 kitapla sahip olursunuz.

Blogumda Callan Method ingilizce dil öğrenme yöntemi ile alakalı farklı yazıları defalarca kaleme aldım. Callan Method ile temelden orta düzeye hakkını gerçekten vererek gelebileceğiniz bir dil düzeyi edinmemiz 3 4 ay gibi kısa bir sürede mümkün… (3 ayda ingilizce)

Eğer yöntem ile ilk 3 kitabi tamamlamış öğrencilerdenseniz büyük ihtimalle şu sıralar kendinizi rahatlıkla ifade edebiliyor olmanın keyfini sürüyor olabilirsiniz. Elbete dil eğitimi ve buna istinaden eğitim modelinin araç gereçlerini yeterince gözden geçirmek her öğrenci adayının hakkını vererek yaptığı bir çalışma prensibi değil. Bu yüzden Callan Method ingilizceyi size sınıfta öğretir ve öğrendiğinizi sınıfta uygulamanıza olanak tanır. Sizi ödev yüküne boğmadan basit dinleme egzersizleri ile İngiliz dilinin bütün ana hatlarına ve diğer kurslarda yıllar içinde edebileceğiniz anlama becerisine Callan Method ile ilk 3 kitapla sahip olacağınızı garanti edebiliriz… Yöntemle alakalı daha fazla bilgi için  The American English Dil kursumuzu ziyaret edebilir eğitim danışmanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz…. Veya blogumu ziyaret edip callan method kategorisinde daha fazla bilgi edinebilirsiniz 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s